تبلیغات
پلی استیشن پورتابل - سری جدید پی اس پی مدل 3001
سری جدید پی اس پی مدل 3001

در اینترنت خبر های از نسل بعدی پی اس پی منتشر شده است.که سری PSP-3001 لقب گرفته اند. پس فعلا عنوانی به نام PSP2 نخواهیم داشت!

 

 

مشخصات سری جدید پس اس پی 3000

مشخصات تست FCC سری جدید پی اس پی مدل 3000

 

 

نکته ای که جلب توجه می کند نام گذاری این سری به عنوان PSP-3001 است

 

 

یکی از عکس های تقلبی منتشر شده PSP2

یکی از عکس های تقلبی منتشر شده PSP2

دیگر عادت کرده بودیم که هر روز یک عکس Fake (تقلبی) از PSP2 در اینترنت منتشر می شد. که ساخته و پرداخته خیالات ذهن نقاش آن بود! از امکانات سری جدید می توان به وجود میکروفن داخلی در آن نام برد. هنوز شرکت سونی اطلاعاتی از این سری را به صورت رسمی منتشر نکرده است. و اطلاعات ذکر شده نیز در سایت های خبری آمده است.

 

 

مشخصات برچسب زیر باطری در پست دستگاه سری 3000

مشخصات برچسب زیر باطری در پست دستگاه

 

 

همچنین در سایت سازمان معتبر FCC ( اتحادیه مخابرات فدرال امریکا) نیز اطلاعاتی از تست این سری PSP-3001 موجود است… لینک (+)

بیشتر بدانیم:

لوگو ات�ادیه مخابراتی فدرال آمریکا

آیا می دانید،علامت FCC كه معمولا روی سخت افزارهای رایانه ای قرار دارد،به چه معناست؟ اگر كی بورد یا ماوسی كه الان دارید با آن كار می كنید، برگردانده و به پشت آنها نگاهی بیندازید،حتما این علامت را پشت آنها می بینید. FCC مخفف Federal Communications Commission است كه یك آژانس دولتی است.این آژانس به طور مستقیم به كنگره آمریكا درارتباط است و درسال 1934 تاسیس شده و عهده دار تنظیم و منظم سازی امواج و ارتباطات رادیو،تلویزیونی،ماهواره ای و كابلی ایالات مختلف امریكا و بین المللی و جلوگیری ازتداخل آنهاست. وجود این علامت روی سخت افزار، تضمین می كند كه عملكرد این دستگاهها موجب ایجاد تداخل درعملكرد سایر دستگاههای الكترونیكی نزدیك،نشده و دستگاه مورد نظرنیزبراثر انتشار امواج سایر ادوات و سخت افزارها،دچار مشكل و اختلال نمی شود. این كمیسیون دارای دفاتر و بخشهای مختلفی است كه برخی ازآنها عبارتنداز:دفتر امور مشتركان و موارد دولتی دفتراجرایی دفتر بین المللی دفتر رسانه ارتباطات بی سیم دفتر خدمات كابلی داره روابط رسانه ای اداره بازرسی و… اطلاعات بیشتر و خواندنی را می توانید از این سایتها پیدا كنید: http://www.fcc.gov      http://wireless.fcc.gov   منبع: روزنامه عصر ارتباط